504... Wyświetl

Prawo gospodarcze Lublin

Prawo gospodarcze

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski kompleksowo zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Doskonale orientujemy się nie tylko w prawnych aspektach działalności biznesowej, ale doskonale rozumiemy także specyfikę funkcjonowania współczesnych firm. Wiemy, jakiej obsługi z zakresu prawa gospodarczego potrzebują przedsiębiorcy, by prowadzone przez nich działalności nieustannie się rozwijały. Jako doświadczona kancelaria w Lublinie możemy skupiać się na udzielaniu klientom kompleksowego wsparcia zarówno na szczeblu lokalnym, jak i międzynarodowym.

Prawo gospodarcze i skuteczna pomoc bez względu na profil działalności

Lublin to miasto, w którym efektywnie współpracujemy z początkującymi przedsiębiorcami oraz rozwiniętymi firmami. Pomagamy nie tylko rozwiązywać konkretne problemy prawne, ale także optymalizować działalność gospodarczą w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Możemy udzielić jednorazowej porady prawnej lub podjąć stałą współpracę na jasno określonych zasadach. Dzięki bogatemu doświadczeniu oferujemy profesjonalne wsparcie bez względu na sektor i branżę, w której działa firma. Pomagamy klientom z takich obszarów, jak np.: finanse, budownictwo, energetyka, handel, technologie czy ochrona zdrowia.

Profesjonalna obsługa spółek w Lublinie i okolicy

Prawo gospodarcze to także wiele aspektów związanych z działalnością spółek. Doskonale orientujemy się w aktualnym orzecznictwie sądów, dotyczącym właśnie takiej formy prowadzenia biznesu. Profesjonalnej pomocy możemy udzielić już na etapie zakładania spółki. Przygotowujemy wymagane dokumenty, uzyskujemy potrzebne licencje, koncesje czy pozwolenia. Składamy także zgłoszenia do odpowiednich organów administracji.

Możemy również zaproponować profesjonalną reprezentację w postępowaniu rejestrowym spółek kapitałowych i osobowych. Z drugiej strony – podpowiadamy w jaki sposób np. rozwiązać spółkę bez konieczności przeprowadzania jej likwidacji. Jeśli potrzebują Państwo pomocy wykwalifikowanego adwokata z zakresu prawa gospodarczego, Lublin jest miastem, w którym mieści się siedziba naszej kancelarii. Zapraszamy do współpracy.