504... Wyświetl

Prawo pracy Lublin

Prawo pracy – usługa w Kancelarii Adwokackiej Żarnowski

Nasza kancelaria oferuje szeroki pakiet usług z zakresu prawa pracy, gwarantując profesjonalną obsługę spraw zarówno pracownikom, jak i przedsiębiorcom. W obszarze opisywanej specjalizacji znajduje się m.in. reprezentowanie poszkodowanych osób w sporach przed wymiarem sprawiedliwości. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie prawa pracy i rozwiązywania tak popularnych problemów, jak np.: bezpodstawne wypowiedzenie umowy o pracę, nieprzestrzegania bezpieczeństwa pracy lub odmowy wypłaty pieniędzy za przepracowane nadgodziny. Jeśli potrzebna jest Państwu profesjonalna pomoc w takiej dziedzinie jak prawo pracy, Lublin to miasto, w którym chętnie umówimy się na spotkanie, udzielając odpowiedniego wsparcia.

Doświadczony adwokat, zajmujący się prawem pracy w Lublinie

Dzięki naszym usługom pracownicy nie tylko są doskonale poinformowani, jakie prawa przysługują im w działalności zawodowej, ale także skutecznie walczą z nieuczciwymi pracodawcami w sądach. Osobom, które borykają się z problemami z zatrudnieniem, doradzamy sprawdzone rozwiązania, wyjaśniając przy okazji jakie kroki warto podjąć, by zapewnić sobie najlepsze efekty w danym postępowaniu. Gdy dochodzi do naruszenia przepisów, dotyczących np. zasad ustania stosunku pracy, możemy wskazać sytuacje, w których możliwe jest uzyskanie odszkodowania lub odwołanie się od decyzji i przywrócenie do pracy. Prowadzimy negocjacje i mediacje, przygotowujemy porozumienia ugodowe oraz pozwy do sądów pracy. Do każdej sprawy w Lublinie podchodzimy indywidualnie.

Prawo pracy – wsparcie kancelarii dla przedsiębiorców

W naszej Kancelarii pomagamy zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Dzięki wieloaspektowej działalności jesteśmy w stanie doskonale zrozumieć potrzeby oraz zakres interesów każdej ze stron. Właścicielom firm proponujemy m.in.: opracowanie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie regulaminów pracy, wdrożenie RODO, doradztwo w zakresie legalizacji pracy personelu zagranicznego, wsparcie w razie kontroli instytucji państwowych czy profesjonalną reprezentację w sporach sądowych. Lublin jest miastem, w którym pomogliśmy już niejednemu przedsiębiorcy. Zapraszamy do kontaktu i na spotkanie z adwokatem.