504... Wyświetl

Prawo handlowe Lublin

Prawo handlowe Lublin

Bazując na tradycyjnych wartościach prawniczych i etyce zawodu adwokata, nasza kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa handlowego. Udzielamy wszechstronnego wsparcia przedsiębiorcom, którzy potrzebują pomocy w założeniu spółki handlowej, wyborze odpowiedniej formy prawnej dla prowadzonej działalności gospodarczej czy reorganizacji konkretnego podmiotu. Pracujemy w taki sposób, by maksymalnie oszczędzać czas naszych klientów, gwarantując im jednocześnie skuteczne rozwiązania. W naszej siedzibie w Lublinie możemy udzielić jednorazowej porady prawnej lub ustalić warunki regularnej współpracy, za którą odpowiadać będzie specjalnie do tego przeznaczony adwokat.

Prawo handlowe a działalność spółek

Lublin to miasto, w którym coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na założenie spółki prawa handlowego. Nic w tym dziwnego – dzięki dobrze dobranej formie prowadzenia działalności można nie tylko ograniczyć swoją osobistą odpowiedzialność za sprawy firmy, ale także zyskać szereg dodatkowych korzyści. Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski w Lublinie pomaga zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i doświadczonym właścicielom biznesu z różnych branż.

Możemy m.in. przygotować niezbędne dokumenty do założenia spółki, zdobyć odpowiednie licencje, koncesje czy pozwolenia. Analizujemy oraz opiniujemy projekty umów i statutów. Oferujemy również profesjonalną reprezentację w postępowaniu rejestrowym spółki. Wreszcie – świadczymy usługi doradcze w procesach restrukturyzacyjnych i przekształceniach spółek oraz udzielamy wsparcia na etapie upadłości lub likwidacji danego podmiotu.

Lublin siedzibą specjalistów z zakresu prawa handlowego

Nasza kancelaria oferuje przedsiębiorcom także reprezentację w postępowaniach przed sądami i organami administracji publicznej. Za każdym razem dokładnie analizujemy problem prawny każdego klienta, a następnie wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania.

Prawo handlowe to dziedzina, która nie ma przed nami żadnych tajemnic. Potrafimy w zrozumiały sposób wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia i odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania. Działamy na terenie Lublina – w tym mieście znajduje się siedziba naszej kancelarii. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego przedstawimy szczegóły oferty.