504... Wyświetl

Prawo cywilne Lublin

Prawo cywilne Lublin

Jednym z obszarów, w których nasza Kancelaria od lat wspiera i doradza swoim Klientom, jest prawo cywilne. Kompleksowa obsługa, która proponujemy, obejmuje zarówno reprezentację w postępowaniach na wszystkich szczeblach i etapach, jak i bieżące doradztwo oraz obsługę prawną. Swoje usługi adresujemy zarówno do firm, jak i Klientów indywidualnych, poszukujących w Lublinie profesjonalnego wsparcia i godnego zaufania adwokata lub radcy prawnego.

Czym zajmuje się prawo cywilne?

Ze względu na swoją specyfikę oraz fakt, iż prawo cywilne w szerokim stopniu reguluje zasady naszego codziennego życia, każdy z nas jest zobowiązany do jego przestrzegania. Ta gałąź prawodawstwa obejmuje m.in. relacje pracownicze, biznesowe, umowy cywilnoprawne, ale także sprawy rodzinne, takie jak rozwody, spadki, czy postępowania o alimenty. Sprawy z zakresu prawa cywilnego to również wszelkiego rodzaju sądowe i pozasądowe spory o zapłatę należności, postępowania o nabycie lub pozbawienie własności, jak również kwestie dotyczące darowizn i odszkodowań.

Przedsiębiorstwom oraz Klientom zamieszkującym Lublin Kancelaria Żarnowski oferuje pełen zakres usług z zakresu prawa cywilnego, obejmujących m.in.:

– doradztwo i reprezentację Klientów na każdym etapie postępowania przed sądami powszechnymi,

– opiniowanie umów, regulaminów oraz pozostałych dokumentów,

– sporządzanie skarg, wniosków, pozwów, apelacji i zażaleń,

– prowadzenie negocjacji oraz mediacji pomiędzy stronami sporu,

– udzielanie kompleksowych porad oraz stałe doradztwo prawne dla firm w Lublinie.

Kancelaria prawa cywilnego – Lublin

Nasze usługi dotyczą wszystkich obszarów, które reguluje prawo cywilne. Począwszy od ochrony własności, poprzez wykonywanie zobowiązań, kredyty i pożyczki, aż po wszelkiego rodzaju umowy, przyrzeczenia publiczne, czy sprawy z zakresu kupna-sprzedaży oraz zamiany. Zapewniamy współpracującym z nami podmiotom kompleksowe wsparcie i doradztwo prawne. Obszarem działania naszej Kancelarii są Lublin i okolice. Już dziś zapraszamy do współpracy oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.