504... Wyświetl

Problemy z ZUS Lublin

Prawnik specjalizujący się w sprawach ZUS w Lublinie

W Polsce nieustannie przybywa osób, które potrzebują wsparcia w zakresie prawa ubezpieczeń społecznych. To specyficzna dziedzina, wymagająca szerokiej wiedzy także m.in. z prawa cywilnego czy prawa pracy. By sprawnie poruszać się w tym obszarze, należy bazować na bogatym doświadczeniu, ale i na bieżąco aktualizować informacje związane z orzecznictwem sądów. Lublin to miasto, w którym nasza kancelaria uczestniczyła już w niejednej sprawie przeciwko Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych. Chętnie doradzamy w nawet najbardziej skomplikowanych przypadkach. Możemy poprowadzić sądowy spór z ZUS od początku postępowania, aż do satysfakcjonującego zakończenia.

Prawnik specjalizujący się w sprawach ZUS

Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W Lublinie w obszarze prawa ubezpieczeń społecznych możemy udzielić wsparcia m.in. w: przygotowaniu odwołania od niekorzystnej decyzji ZUS, sprawach odmowy wypłaty zasiłku chorobowego lub macierzyńskiego, odparciu zarzutów o prowadzenie fikcyjnej działalności gospodarczej, doradztwie w zakresie form zatrudnienia, odmowie przyznania prawa do emerytury lub renty i wielu innych sprawach.

Kompleksowe wsparcie w zakresie prawa ubezpieczeń społecznych

Lublin jest miastem, w którym dobry prawnik specjalizujący się w sprawach ZUS ma szczelnie wypełniony kalendarz. Nie inaczej jest w przypadku naszej kancelarii, ale zawsze staramy się poświęcić klientom tyle czasu, ile wymaga skuteczne rozwiązanie danego problemu. Udzielamy jednorazowych porad prawnych, pomagamy sporządzać pisma procesowe, dokonujemy analizy umów oraz wewnętrznych aktów prawnych i reprezentujemy klientów w postępowaniu przed wymiarem sprawiedliwości.

Zajmujemy się również sytuacjami, w których konieczne jest wsparcie pracodawców oraz zleceniodawców podczas postępowań wyjaśniających i kontroli prowadzonych przez ZUS. Podstawa naszej pracy to bogate doświadczenie, etyka zawodowa, a także otwarta postawa wobec każdej osoby, potrzebującej profesjonalnych usług prawnych.