504... Wyświetl

Rozwód adwokat Lublin

Dobry adwokat od rozwodów – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Jedną z gałęzi prawa rodzinnego, w którą bardzo często angażują się adwokaci z Kancelarii Żarnowski, stanowią sprawy rozwodowe oraz postępowania o unieważnienie małżeństwa. Wsparcie doświadczonego adwokata od rozwodów może okazać się bezcenne, a wiedza prawnicza oraz obiektywne spojrzenie na sprawę, sprzyjają wypracowaniu korzystnych rozwiązań oraz szybkiemu zakończeniu postępowania.

Nasza Kancelaria adwokacka z siedzibą w Lublinie zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę w zakresie spraw rozwodowych, ustanowienia separacji czy podziału majątku. Jako specjaliści od prawa rodzinnego, doskonale wiemy, jak trudne i wymagające formalnie oraz emocjonalnie może być postępowanie o rozwód. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rozwody były dla naszych Klientów jak najmniej stresujące i wiązały się z uzyskaniem satysfakcjonujących rozstrzygnięć.

Sprawy rozwodowe – zakres wsparcia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oczekujących jak najszybszego zakończenia postępowania o rozwód, zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz reprezentację stron na wszystkich etapach procesu. Doskonale rozumiemy, jak ważne może okazać się wsparcie, którego udzieli dobry adwokat od rozwodów, dlatego proponujemy szeroki zakres usług, obejmujący m.in.:

– kompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, potwierdzających sytuację rodzinną współmałżonków,

– przygotowanie pozwu o rozwód, wraz z uzasadnieniem oraz potrzebnymi załącznikami,

– sporządzanie pozostałych pism procesowych,

– kompletowanie dowodów potwierdzających winę jednego ze współmałżonków,

– reprezentację przed sądem w trakcie toczącego się postępowania,

– udzielanie porad prawnych oraz konsultacji, pozwalających wypracować optymalną strategię procesową.

Domeną naszej Kancelarii są nie tylko rozwody, ale także pozostałe sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Nasi Klienci zamieszkujący Lublin w każdej chwili mogą liczyć również na wsparcie w takich kwestiach jak ustanowienie praw do kontaktów z dzieckiem, sprawowanie władzy rodzicielskiej czy ustalenie obowiązku alimentacyjnego.

Adwokat rozwodowy Lublin

Istnieje wiele powodów, dla których wsparcie prawnika, zarówno na sali sądowej, jak i poza nią, może okazać się cenną pomocą. Sprawy rozwodowe z natury powodują wiele skrajnych emocji, które często nie pozwalają stronom zaangażowanym w spór spojrzeć na sprawę w sposób obiektywny. Doświadczony adwokat będzie umieć ocenić sytuację z właściwym dystansem, skupiając się na istotnych kwestiach, bezpośrednio wpływających na końcowe rozstrzygnięcie sprawy rozwodowej. Jednocześnie wiedza oraz doświadczenie prawnika potrafią znacznie przyspieszyć postępowanie, pomagając uzyskać rozwód już na pierwszej rozprawie.

Separacja i mediacje rodzinne

Oprócz spraw rozwodowych, które prowadzimy w Lublinie, nasi prawnicy służą również cennym wsparciem w postępowaniach o separację małżonków oraz w mediacjach i negocjacjach przedrozwodowych. Pozwalają one wypracować stronom odpowiednie stanowiska jeszcze przed złożeniem pozwu rozwodowego, często prowadząc również do zażegnania konfliktu i uratowania małżeństwa. Wszystkie osoby zamieszkujące Lublin i okolice, zainteresowane wsparciem doświadczonego adwokata od rozwodów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.