504... Wyświetl

Kredyty frankowe kancelaria Lublin

Kredyt frankowy

W Lublinie nie brakuje osób, które od kilku lat zmagają się z problemami generowanymi przez kredyty frankowe. Zmieniający się kurs obcej waluty spowodował, że kwoty zobowiązań finansowych, przeznaczonych najczęściej na zakup nieruchomości, urosły do bardzo dużych sum. Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną dla wszystkich „frankowiczów”. Bazując na szerokim doświadczeniu oraz wiedzy na temat aktualnego orzecznictwa w sprawach toczących się przeciwko bankom, możemy zaproponować skuteczne rozwiązania, które pozwolą uwolnić się od finansowych problemów.

Kredyty frankowe a profesjonalna pomoc adwokata

W sprawach, takich jak kredyty frankowe, poszczególne przypadki poszkodowanych przez banki osób znacząco się od siebie różnią. Lublin to miasto, w którym trudno znaleźć dwie takie same umowy finansowania zakupu nieruchomości w obcej walucie. Dlatego pierwszym działaniem, które podejmie skuteczny adwokat, pomagający osobom z kredytem we frankach, będzie dokładna analiza wszystkich dostarczonych mu dokumentów. Na jej podstawie można precyzyjnie oszacować wysokość roszczeń, których dochodzimy, składając pozew frankowy.

Często spotykamy się z pytaniami, czy warto decydować się na ugodę zaproponowaną przez bank w kwestii kredytów frankowych. Nasze doświadczenie wskazuje, że o wiele skuteczniejszym rozwiązaniem, zwłaszcza w świetle orzecznictwa sądów z ostatnich lat, jest pozew przeciwko bankowi, który udzielił omawianego finansowania w obcej walucie. W Lublinie prowadzimy sprawy związane zarówno z unieważnieniem umów kredytowych, jak i odfrankowieniem, czyli zmianą kredytu z walutowego na rozliczany w złotówkach.

Lublin miastem, w którym coraz więcej osób uwalnia się od kredytów frankowych

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz wnikliwej analizie umowy, z sukcesem jesteśmy w stanie zakończyć większość postępowań przeciwko bankom w takich sprawach jak kredyt frankowy. Nie ma znaczenia, w której instytucji z Lublina zostało zaciągnięte zobowiązanie. Można zgłosić się do nas bez względu na wysokość kredytu czy liczbę spłaconych rat. Doświadczony adwokat przyjrzy się każdemu przypadkowi i opierając się na aktualnych regulacjach prawnych, przedstawi najbardziej efektywne rozwiązania.